Akıllı Saat-Moto360

Amerika’dan Amazon vasıtasıyla aldırdığım Moto360 ilk nesil saatimi bir üst modelini almak üzere satıyorum. Türkiye’de satılmadığı için getirtmek istediğinizde sadece gümrük masrafları 1000TL civarındadır(gümrükleme bedeli ve müşavir vekaletnamesi…). Gayet kullanışlı ve şık bir cihazdır.  Iphone’lar ile de çalışabilir

FİYAT: 899TL

   Donanım

Boyutlar46mm Çapve 11.5mm Yükseklik
İşletim SistemiAndroid Wear
Ekran1.56” 320 x 290, 205ppi; Arka Aydınlatmalı LCD; Corning Gorilla Glass 3
Batarya320mAh, Kablosuz Şarj Standıyla Birlikte
İşlemciTI OMAP 3
RAM512MB
Hafıza4GB Dahili Hafıza
BağlantıBluetooth 4.0 (Düşük Güç),Wi-fi,

    Özellikler

Sesle Kontrol

Sesle kontrol herşeyi
daha da kolaylaştırmaktadır. Elleriniz doluyken bile mesaj atabilir, çağrı yapabilir, hatırlatma veya alarm ekleyebilir, hava durumunu öğrenebilirsiniz.

Bildirimler

Moto 360 telefonunuza gelen bildirimleri anında bluetooth veya Wi-fi üzerinden alarak size göstererek telefonuzun sizi esir almasını engeller.

Moto Body

Moto Body adındaki dahili aktivite takip uygulaması ile gün içinde nabzınızı, adımlarınızı, kalorilerinizi otomatik olarak ölçerek kaydedip size rapor halinde sunar.

Daima Açık

Ambient modu sayesinde yol tarifi alırken, hatırlatma listenize göz atarken veya açık kalmasını istediğiniz herhangi bir durumda kesinti yaşamazsınız.

Uygulamalar

Moto 360 için özellikle yayınlanan binlerce uygulama ile asla çaresiz kalmazsınız. Uygulama telefona yüklendiğinde saat uygulaması da otomatik olarak eklenir.

Emojiler

Sesli cevap verme imkanınız yoksa gelen mesajlara emoji çizerek de hızla yanıt verebilirsiniz.